• doradztwo personalne, praca tymczasowa, szkolenia
  • personal advices, seasonal job, trainings, coaching

Jesteśmy na facebook'u
facebook.com/veritasdp

O firmie

 

Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego (nr certyfikatu 7968) świadczącą usługi dla klientów zlokalizowanych w Polsce oraz za granicą (Anglia, Niemcy, Holandia, Skandynawia). Współpracujemy z firmami zorientowanymi wokół wielu branż, zarówno  z sektora MŚP, jak również dużymi korporacjami.

Aktywność VERITAS zorientowana jest wokół trzech aspektów:

– realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów zewnętrznych

– usług leasingu pracowniczego (pracy tymczasowej)

– szkoleń

Zespół VERITAS tworzą eksperci, gwarantujący partnerom, stale wysokie standardy obsługi i realizacji projektów. Doświadczenie, dynamika pracowników oraz znajomość mechanizmów jakie determinują zmiany na rynku pracy w Polsce i krajach UE pozwalają nam elastycznie reagować na oczekiwania klientów, a także tworzyć i implementować najbardziej efektywne rozwiązania. Staramy się unikać schematów. Kładziemy duży nacisk na permanentne poszukiwanie, analizę i udoskonalenie  najbardziej optymalnych modeli współpracy biznesowej.

MISJA

Tłumaczenie pochodzącego z łaciny słowa VERITAS (prawda, sprawiedliwość, uczciwość, lojalność) to jednocześnie nasze credo oraz zasady, na których opieramy swoją działalność zarówno w relacjach z klientami, jak również kandydatami poszukującymi pracy z naszym pośrednictwem.Twitter

Zaufali nam